Book of Ra

gatunek gry: hazardowa » mmo »

rodzaj gry: www (przeglądarkowa) »

Zagraj w najpopularniejszą internetową grę hazardową i sprawdź, czy sprzyja ci szczęście

Book of Ra – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

Book of Ra to przeglądarkowa gra hazardowa, będąca komputerowym odzwierciedleniem „jednorękiego bandyty”, czyli jednej z najpopularniejszych gier kasynowych na świecie. Gra Book of Ra skierowana jest głównie do wielbicieli gier hazardowych, ale powinna dostarczyć sporo rozrywki i emocji także początkującym graczom.

Book of Ra – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

Grę Book of Ra rozpoczynamy od wybrania wysokości kredytów i „wrzucenia” ich do specjalnej maszyny, zbudowanej z pięciu walców, czyli pięciu pasm symboli, które podczas gry układają się w przypadkowe kombinacje, od których zależy wygrana lub przegrana. Po „wrzuceniu” kredytów do maszyny, rozpoczyna się obracanie walców i losowanie symboli (wszystkie symbole w grze związane są ze starożytnym Egiptem) – po zakończeniu losowania poszczególne walce zatrzymują się na przypadkowej pozycji i jeśli obok siebie znajdują się takie same symbole, to znaczy, że wygraliśmy.

Book of Ra – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

W zależności od otrzymanego układu, a więc od ilości takich samych symboli obok siebie, otrzymujemy odpowiednio wysoką wygraną – układy mogą się składać z od dwóch do pięciu symboli ułożonych w formie linii. Wysokość wygranej nie zależy jednak tylko od ilości otrzymanych identycznych symboli, ale i od samych symboli, gdyż niektóre są bardziej wartościowe od innych.

Book of Ra – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

W grze Book of Ra, poza podstawą zabawą dostępne są także rundy bonusowe, które otwierają się przy każdym dziesiątym rozegraniu. W rundach tych pojawia się tytułowa księga, czyli "Book of Ra", która może przyjmować znaczenie każdej innej karty, co zwiększa szansę na wygraną. Warto dodać, że dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z grami typu "jednoręki bandyta", twórcy gry przygotowali ściągę, dzięki której można szybko sprawdzić jak wyglądają zasady gry i jakie układy są punktowane.


Warto wiedzieć, że w grze Book of Ra, podobnie jak w innych grach tego typu, wynik nie zależy od umiejętności, a od tzw. „szczęścia”. Gry tego typu są bowiem grami losowymi, gdzie o wygranej lub przegranej decyduje wyłącznie czysty przypadek, w związku z czym są one bardzo nieprzewidywalne, jednak dla wielu graczy jest to ich największa zaleta.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone