Bleach Online

gatunek gry: mmorpg »

Przenieś się do fantastycznego świata mangi i anime i zostań łowcę demonów

Bleach Online – darmowa przeglądarkowa gra MMORPG

Bleach Online to przeglądarkowa gra MMORPG, rozgrywająca się w uniwersum wyjątkowo popularnej mangi i anime pt. Bleach, w której wcielamy się w łowcę demonów, wykonując rozmaite zadania, oraz walcząc z komputerowymi przeciwnikami i innymi graczami. Gra Bleach Online posiada rozbudowaną fabułę, oraz znakomitą oprawę audiowizualną, utrzymującą klimat oryginalnej mangi – to obowiązkowy tytuł dla wszystkich fanów mangi i anime.

Bleach Online – przeglądarkowa gra MMORPG za darmo

Akcja gry Bleach Online rozgrywa się w fikcyjnym świecie, gdzie trwa walka pomiędzy bogami śmierci chroniącymi ludzkość (Shinigami), a złymi duchami, zamieszkującymi świat ludzi (Hollows). Rozgrywkę zaczynamy, gdy nasz bohater (należący do Shinigami) budzi się po tysiącletnim śnie i zostaje wysłany do świata ludzi w celu odszukania swojej zagubionej przeszłości.

Bleach Online – darmowa gra MMORPG na przeglądarkę

W Bleach Online mamy do wyboru 3 klasy postaci (w wersji żeńskiej i męskiej), a mianowicie Ghost Blade, Spirit Blade, oraz Kido, z których każda charakteryzuje się innymi umiejętnościami i stylem gry – Ghost Blade skupia się na walce wręcz, Spirit Blade na strzelaniu, a Kido wspiera sojuszników i rozprasza przeciwników. Wraz z postępem w grze i rozwojem naszej postaci, będziemy zdobywać nowe umiejętności, oraz nowe bronie i ekwipunek, a także kamienie dusz.

Bleach Online – gra MMORPG na przeglądarkę za darmo

Podczas zmagań towarzyszą nam inni łowcy demonów, z którymi razem będziemy walczyć z demonicznymi przeciwnikami – na zwycięstwo mają wpływ zarówno umiejętności naszego bohatera i zastosowana taktyka, jak i formacja naszej drużyny. Oprócz walk z komputerowymi przeciwnikami, możemy także zmierzyć się z innymi graczami w pojedynkach PvP. Walki w grze Bleach Online odbywają się w systemie turowym na arenach i zrealizowane są w niezwykle efektowny sposób – jest to zasługa fantastycznej, ręcznie rysowanej grafiki.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Bleach Online – gra strategiczna MMORPG Bleach Online – strategia MMORPG

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone