Big Farm

Uprawiaj rośliny i hoduj zwierzęta, aby zostać najlepszym farmerem w grze

Big Farm – darmowa przeglądarkowa gra farmerska MMO

Big Farm to przeglądarkowa gra ekonomiczna, w której wcielamy się w ambitnego farmera, uprawiającego rośliny i hodującego zwierzęta gospodarcze, którego celem jest przemienienie małego gospodarstwa w wielką i dobrze prosperującą farmę.

Big Farm – darmowa gra farma MMO na przeglądarkę

W grze Big Farm naszym podstawowym zadaniem jest sadzenie i uprawianie roślin (zbóż, owoców i warzyw), oraz hodowla i pielęgnacja zwierząt gospodarczych. Poza klasycznymi zadaniami każdego farmera, będziemy musieli także przetwarzać zebrane plony w określone produkty (np. zebrane zboże mielimy w płynie, w wyniku czego otrzymujemy mąkę lub paszę dla naszych zwierząt), które następnie możemy wykorzystać na własnej farmie lub sprzedać na targu. W zarządzaniu farmą pomogą nam pracownicy, którzy wykonają część naszych obowiązków – na wydajność pracowników ma wpływ ich samopoczucie, dlatego należy zadbać o stworzenie przyjaznego klimatu pracy.

Big Farm – przeglądarkowa gra farmerska MMO za darmo

W grze Big Farm istotną rolę pełni aspekt finansowy, gdyż pieniądze są niezbędne do rozwoju farmy. Posiadając odpowiednią ilość pieniędzy, możemy m.in. nająć pracowników, kupić zwierzęta hodowlane i niezbędne do uprawy maszyny rolnicze, oraz co najważniejsze, możemy rozpocząć rozbudowę farmy, kupując dodatkowe tereny pod uprawę, oraz stawiając różnego rodzaju budynki gospodarcze, gdzie będziemy mogli przetworzyć nasze plony i przechować wytworzone produkty – rozbudowując poszczególne budynki, będziemy mogli zwiększysz ich efektywność, powiększając tym samym wydajność gospodarstwa i nasze zyski.

Big Farm – przeglądarkowa gra farma

Big Farm to gra MMO, w związku z czym oferuje wiele opcji społecznościowych – możemy np. handlować z innymi graczami, czy też dołączyć do farmerskiej spółdzielni lub rywalizować z innymi o tytuł najlepszego farmera. Należy dodać, że gra oferuje niezwykle szczegółową grafikę i animację.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Big Farm – darmowa gra farmerska Big Farm – przeglądarkowa gra farmerska za darmo

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone