Berserk: The Cataclysm

gatunek gry: karcianka » mmo »

rodzaj gry: www (przeglądarkowa) »

Zagraj w osadzoną w świecie fantasy rozbudowaną, kolekcjonerską karciankę MMO

Berserk: The Cataclysm – darmowa przeglądarkowa karcianka MMO

Berserk: The Cataclysm to osadzona w świecie fantasy przeglądarkowa gra karciana z elementami strategii, w której wcielamy się w postać maga, walczącego o władzę nad fantastycznym światem Laar, nawiedzonym przez magiczny kataklizm. W grze można toczyć walkę zarówno ze sztuczną inteligencją, jak i innymi graczami, a więc powinna ona zadowolić zarówno fanów rozgrywek PvE, jak i PvP. Niewątpliwą zaletą gry Berserk: The Cataclysm jest możliwość dzielenia się swoimi osiągnięciami ze znajomymi na Facebooku.

Berserk: The Cataclysm – darmowa przeglądarkowa karcianka MMO

Akcja gry Berserk: The Cataclysm rozgrywa się w niegdyś wspaniale prosperującym fantastycznym świecie Laar, po którym w wyniku kataklizmu pozostały obecnie jedynie zgliszcza. Gra podzielona jest na wiele zróżnicowanych obszarów i oferuje kilka rozbudowanych opcji rozgrywki, w tym walkę z komputerowymi przeciwnikami, oraz innymi graczami – ciekawym urozmaiceniem są starcia całych klanów, trwające nawet kilka tygodni.

Berserk: The Cataclysm – darmowa przeglądarkowa karcianka MMO

Rozgrywka polega na wykorzystaniu posiadanych kart do stopniowego podbijania ocalałych z kataklizmu terytoriów, należących do komputerowych, oraz prawdziwych graczy – warto zaznaczyć, że po podbiciu terenu należącego do innego gracza, przeciwnik ma możliwość odbicia swojego byłego terytorium. Po każdej zwycięskiej bitwie i opanowaniu nowego terytorium, gracz otrzymuje złoto, oraz nowe jednostki (w postaci kart) do swojej kolekcji – z opanowanych terenów można dodatkowo pobierać podatki, które można później wykorzystać np. do kupna różnego rodzaju ulepszeń lub odkrywania nowych kart.

Berserk: The Cataclysm – darmowa przeglądarkowa karcianka MMO

W grze Berserk: The Cataclysm zawarto 600 różnego rodzaju jednostek, przedstawionych w formie unikalnych, pięknie narysowanych kart, które można zbierać i układać w dostosowane do aktualnych potrzeb talie. Karty zostały podzielone na kilka kategorii (jak bohaterowie, kreatury, wyposażenie, czy lądy), oraz należą do kilku różnych żywiołów – większość z nich posiada specjalne umiejętności. Warto zaznaczyć, że sukces w grze zależy przede wszystkim od ilości posiadanych kart, oraz ich odpowiedniego doboru i ułożenia w talii.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone