Battlestar Galactica Online

Obejmij dowództwo nad flotą statków kosmicznych i przemierzaj galaktykę, walcząc w potężnych bitwach kosmicznych

Battlestar Galactica Online – darmowa przeglądarkowa gra science-fiction MMO

Battlestar Galactica Online to darmowa gra akcji MMO rozgrywana z poziomu przeglądarki, oparta na podstawie bardzo popularnego serialu science-fiction, w której wcielamy się w Ludzi lub Cylonów i zasiadamy za sterami znanych z serialu statków kosmicznych, przemierzając kosmos, wykonując misje i walcząc z wrogami. Battlestar Galactica Online to porywająca podróż przez kosmos, pełna kosmicznych walk i wciągających misji.

Battlestar Galactica Online – przeglądarkowa gra akcji MMO za darmo

Akcja gry Battlestar Galactica Online rozgrywa się w odległym zakątku galaktyki, gdzie przez tysiąclecia rozwijała się ludzka cywilizacja. Jednym z czołowych osiągnięć tamtejszej społeczności było stworzenie samowystarczalnej sztucznej inteligencji, czyli maszyn zwanych Cylonami, którzy jednak się zbuntowali i rozpoczęli krwawy konflikt ze swoimi stwórcami. Pewnego dnia niepodziewanie wycofali się i zniknęli bez śladu na kilkadziesiąt lat, by następnie powrócić i zniszczyć wszystkie zamieszkałe przez ludzi planety atakiem atomowym. Garstka ocalonych została zmuszona do opuszczenia swoich zniszczonych planet i znalezienia nowego domu, w innym zakątku galaktyki, mając do dyspozycji jedynie trochę statków cywilnych i jeden okręt wojenny – tytułowy Battlestar Galactica.

Battlestar Galactica Online – darmowa gra akcji MMO na przeglądarkę

Gra Battlestar Galactica Online przypomina kosmiczne symulatory lotu, a więc większość czasu spędzamy za sterami różnych statków kosmicznych, tocząc emocjonujące bitwy w przestrzeni kosmicznej, wśród malowniczych pól asteroid i ogromnych planet. Zabawę zaczynamy od sterowania lekkich myśliwców, jednak wraz z postępem w grze uzyskujemy dostęp do lepszych jednostek, w tym eskortowców i ciężkich statków bojowych o ogromnej mocy. Wrogie jednostki, zarówno te sterowane przez komputer, jak i te przez innych graczy, czyhają na nas w każdym układzie słonecznym, a więc przeciwników do pokonania na pewno nam nie zabraknie – jak przystało na grę MMO, mamy także możliwość współpracy z innymi graczami, np. zrzeszania się w grupy bojowe, czy klany. Oprócz wypełniania głównych misji i toczenia bitew, będziemy także wypełniać liczne zadania poboczne, oraz wydobywać z asteroidów wodę i potrzebne flocie minerały.

Battlestar Galactica Online – przeglądarkowa gra akcji MMO

W grze Battlestar Galactica Online istnieje możliwość opuszczenia swojego statku i zwiedzenia stacji kosmicznych, np. w celu skontaktowania się tam z dowódcami i przyjęcia od nich zadań lub złożenia wizyty u handlarzy, oferujących amunicję, liczne ulepszenia i niezbędne zasoby.


Warto zaznaczyć, że jak na grę przeglądarkową, Battlestar Galactica Online posiada wyjątkowo szczegółową i dopracowaną grafikę trójwymiarową – inne zalety gry to rozbudowany system PvP, oraz możliwość dowodzenia całą flotą statków, które możemy dowolnie modyfikować i ulepszać.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Battlestar Galactica Online – gra akcji MMO na przeglądarkę Battlestar Galactica Online – kosmiczna gra akcji MMO Battlestar Galactica Online – gra akcji w kosmosie MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone