Battle of Beasts

Zostań hodowcą potężnych i przerażających bestii w mistycznym świecie fantasy

Battle of Beasts – darmowa przeglądarkowa gra fantasy MMORPG

Battle of Beasts to osadzona w świecie fantasy przeglądarkowa gra MMORPG, z licznymi elementami gry ekonomicznej i strategicznej, w której zostajemy hodowcą i treserem rozmaitych bestii – potężnych stworów znanych z filmów i książek fantasy, w tym bazyliszków i smoków. Battle of Beasts to ciekawe i wciągające połączenie taktycznego RPG-a i ekonomicznej strategii, oferujące liczne opcje społecznościowe – w grze można dołączyć do gildii i wspólnie z innymi graczami toczyć pojedynki z wrogimi gildiami.

Battle of Beasts – darmowa przeglądarkowa gra fantasy

Grę Battle of Beasts zaczynamy od hodowli jednego, skromnego kobolda, jednak wraz z rozwojem naszej osady (np. budową odpowiednich budynków) uzyskamy dostęp do potężniejszych stworzeń, takich jak bazyliszki, nagi, pająki, smoki, czy szerszenie – każda jednostka ma różne statystyki i inną umiejętność specjalną. Należy wiedzieć, że każde z tych stworzeń wymaga odpowiednich warunków, czyli pożywienia i odpowiedniej przestrzeni życiowej, a także dyscypliny – należy zaznaczyć, że im potężniejsze jest stworzenie, tym większe ma wymagania. Jednak kluczem do stworzenia z naszych stworów silnej i efektywnej hordy jest ich regularny trening (w walce lub w zagrodzie) – zwiększa on ich poziom doświadczenia, punkty życia i umiejętności bojowe.

Battle of Beasts – darmowa przeglądarkowa gra MMORPG

Celem hodowli tych stworzeń jest oczywiście stworzenie odpowiednio silnej armii, która pozwoli podbić nowe obszary – zaczynamy rzecz jasna od podboju okolicznych terenów (krainy Tutorrien), by z czasem podjąć się próby przejęcia innych krain (w grze jest do podbicia w sumie dziewięć zróżnicowanych obszarów). Bitwy odbywają się na specjalnej arenie w systemie turowym – pojedynki polegają na naprzemiennych atakach naszych i wrogich jednostek. Kluczem do wygranej jest odpowiednie wykorzystanie zdolności naszych stworzeń i mądry wybór celów do ataku – po wygranej gracz zdobywa zaatakowane terytorium, a jego stwory otrzymują odpowiednie doświadczenie.

Battle of Beasts – przeglądarkowa gra fantasy za darmo

Oprócz hodowli rozmaitych bestii, naszym głównym zadaniem będzie także rozbudowa i rozwój naszej osady (poprzez stawienie kolejnych budynków), oraz podbijanie nowych terytoriów (za pomocą naszej armii) – pozwala to na zdobycie odpowiednich poziomów doświadczenia, które pozwoli odblokować nowe budynki, jednostki i ulepszenia, a także zwiększyć ilość naszych podwładnych (należących do jednej z czterech ras: ludzi, elfów, krasnoludów i orków), a tym płacone przez nich podatki i ilość złota w naszym skarbcu.


W grze Battle of Beasts występuje ciekawy mechanizm kart – za poprawnie wykonane zadanie lub za zwycięstwo możemy otrzymać specjalne karty, dzięki którym za darmo możemy zbudować określony budynek lub wytworzyć konkretny przedmiot, co pozwala zaoszczędzić sporo złota. Należy dodać, że w grze dostępny jest rozbudowany samouczek (w formie kilkudziesięciu zadań fabularnych), który wprowadzi gracza w zasady panujące w świecie gry – jego przejście pozwala na zdobycie darmowych surowców, przydatnych przedmiotów, oraz doświadczenia.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Battle of Beasts – rzeglądarkowa gra MMORPG za darmo Battle of Beasts – darmowe przeglądarkowe fantasy MMORPG

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone