Armored Warfare

Zasiądź za sterami nowoczesnych czołgów i weź udział w rozbudowanych bitwach PvE i PvP

Armored Warfare – darmowa gra wojenna MMO

Armored Warfare to osadzona w czasach współczesnych wojenna gra MMO, w której obejmujemy kontrolę nad nowoczesnymi czołgami, pojazdami opancerzonymi i artylerią, biorąc udział zarówno w walkach z innymi graczami, jak i komputerowymi przeciwnikami, na zróżnicowanych mapach i obszarach. Gra Armored Warfare wyróżnia się przede wszystkim znakomitą oprawę graficzną, zaawansowanym systemem destrukcji środowiska, oraz rozbudowanym trybem PvE.

Armored Warfare – darmowa gra wojenna MMO

Gra Armored Warfare oferuje kilka trybów rozgrywki, umożliwiając walkę zarówno z innymi graczami w starciach PvP, jak i wspólną walkę w trybie kooperacji z innymi graczami w starciach PvE. W trybie PvE, podczas którego gracze walczą z komputerowymi przeciwnikami, misje polegają głównie na niszczeniu określonych celów, oraz przechwytywaniu lub obronie określonej lokacji. W trybie PvP walczą ze sobą natomiast dwie 15-osobowe drużyny, których celem jest zniszczenie wszystkich wrogich pojazdów lub przejęcie bazy przeciwnika.

Armored Warfare – darmowa gra wojenna MMO

W Armored Warfare potyczki rozgrywają się w zróżnicowanych lokacjach, poczynając od pustyń, przez tropikalne wyspy, aż po zamarznięte miasta. Warto zaznaczyć, że dzięki rozbudowanemu systemowi destrukcji środowiska, w grze istnieje możliwość niszczenia budynków, drzew i krzaków, oraz innych elementów otoczenia.

Armored Warfare – darmowa gra wojenna MMO

W grze Armored Warfare do dyspozycji graczy oddano najpotężniejsze i najbardziej śmiercionośne lądowe pojazdy w historii wojen, poczynając od tych z lat 50-tych XX wieku, aż po pojazdy współczesne, w tym czołgi, lekkie czołgi, niszczyciele czołgów, oraz bojowe pojazdy opancerzone i artylerię. Wszystkie pojazdy dostępne w grze zostały wiernie odwzorowane, zarówno pod względem wyglądu, jak i parametrów, takich jak siła ognia, opancerzenie, czy prędkość.


Podobnie jak w innych grach tego typu, w Armored Warfare zawarto system rozwoju, oraz ulepszania swoich pojazdów oparty na punktach doświadczenia – wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia, uzyskujemy możliwość zamontowania w swoich pojazdach kolejnych ulepszeń, poprawiających ich statystyki, w tym zwiększających celność, manewrowość, czy siłę ognia.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Armored Warfare – darmowa gra wojenna MMO Armored Warfare – darmowa gra wojenna MMO Armored Warfare – darmowa gra wojenna MMO Armored Warfare – darmowa gra wojenna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone