Anno Online

Stwórz swoje własne królestwo rozbudowując swoje miasta na wielu wyspach

Anno Online – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczna strategiczna MMO

Anno Online to przeglądarkowa gra ekonomiczna w konwencji MMO, powstała na bazie jednej z najdłużej istniejących serii gier strategicznych, w której głównym zadaniem gracza jest rozbudowanie swojego królestwa (w epoce średniowiecza) i osiągniecie jak najlepszego rozwoju gospodarczego w swoich miastach, rozrzuconych na kilku wyspach.

Anno Online – darmowa gra ekonomiczna MMO na przeglądarkę

Grę Anno Online rozpoczyna się od założenia miasta na pierwszej wyspie, które następnie należy rozbudować, wznosząc kolejne budynki – każdy gracz ma do dyspozycji ponad 100 różnego rodzaju budynków (na jednej wyspie można ich zbudować nawet 800). Rozwój miasta pozwala na budowę stoczni, a następnie floty statków, która umożliwia przeprowadzanie eksploracji świata gry i ekspansję na inne wyspy (maksymalnie dziewięć), na których można wznieść kolejne miasta.

Anno Online – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Istotnym elementem gry Anno Online jest współpraca z innymi graczami, szczególnie w handlu surowcami, choć można także wypożyczać statki, oraz zawierać sojusze gospodarcze – w grze nie ma jednak możliwości prowadzenia wojen, dlatego rozwój królestwa ma charakter czysto pokojowy.

Anno Online – przeglądarkowa gra ekonomiczna MMO za darmo

Gra zachwyca dopracowaną grafikę i ogromnym rozmachem – mimo to ma nieduże wymagania sprzętowe, w związku z czym poradzą sobie z nią nawet starsze komputery.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Anno Online – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo Anno Online – darmowa gra strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone