Aion

Zmierz się z potworami i innymi graczami w mistycznym świecie fantasy

Aion – darmowa gra fantasy MMORPG

Aion to osadzona w świecie fantasy darmowa gra MMORPG, w której gracz dołącza do jednej z dwóch zwaśnionych frakcji i broni swojej krainy przed zniszczeniem przez wroga. Grę Aion wyróżnia doskonała oprawa graficzna, oraz wyjątkowo szczegółowo zaprojektowany świat (według twórców gry jeden z najlepszym w grach MMORPG), a także rozbudowany system walki i możliwość latania postaciami – dzięki swoim licznym zaletom, jest to jedna z największych i najpopularniejszych gier MMORPG.

Aion – darmowa gra fantasy

Akcja gry Aion rozgrywa się w mistycznym świecie Atreia, który w wyniku pradawnego kataklizmu został podzielony na dwie strefy, jedną oświetloną przez słońce, drugą pogrążoną w mroku – oświetloną strefę zamieszkuje pogodna frakcja Elyosów, a strefę mroku wrogo nastawiona frakcja Asmodian. Frakcje Elyosów i Asmodian toczą ze sobą nieustanne walki o kontrolę na twierdzami w rejonie zwanym Abbys, rozdzielającym obie krainy – w walce uczestniczą także postacie niezależne (sterowane przez komputer) i potwory z rasy Balaur.

Aion – darmowa gra MMORPG

W grze Aion gracz wciela się początkowo w jedną z czterech podstawowych postaci: w wojownika (Warrior), zwiadowcę (Scout), kapłana (Priest) lub maga (Mage), a po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia przemienia się w bardziej wyspecjalizowaną postać, np. w gladiatora, templariusza lub czarnoksiężnika.

Aion – gra fantasy za darmo

Gra opiera się głównie na walce z różnymi potworami i innymi graczami, oraz na wykonywaniu wielu interesujących zadań i szkoleniu się w różnych zawodach, np. w alchemii, kowalstwie, czy zbieractwu.


Tym co wyróżnia grę Aion od innych gier MMORPG to możliwość latania i walki w przestworach, co umożliwiają skrzydła – latanie, oprócz tego, że jest strategicznym elementem wielu potyczek, to pozwala także na szybkie przemieszczanie się po rozległym świecie gry.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Aion – gra MMORPG za darmo Aion – darmowe fantasy MMORPG Aion – darmowe MMORPG Aion – gra fantasy MMORPG za darmo

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone