4Story

Przenieś się do rozbudowanego świata fantasy i zmierz się z innymi graczami w ogromnych bitwach PvP

4Story – darmowa gra fantasy MMORPG

4Story to gra MMORPG, w której przenosimy się do fikcyjnego świata fantasy i dołączamy do jednej z dwóch zwaśnionych stron królestwa Iberii, przeżywając niezwykle przygody, walcząc w ekscytujących bitwach i prowadząc swój naród do kolejnych zdobyczy, oraz odkrywając mroczne tajemnice i głęboko skrywane sekrety obu frakcji. Gra 4Story posiada fantastyczną, rozbudowaną historią i zapewnia wiele wyzwań, zarówno dla grających w pojedynkę, jak i grających wspólnie z przyjaciółmi – gra powinna przypaść do gustu przede wszystkim fanom World of Warcraft.

4Story – darmowa gra fantasy

Fabuła gry 4Story rozgrywa się w świecie Iberia, który od tysięcy lat nawiedzany był przez nieustające konflikty, rozgrywane pomiędzy dwoma królestwami, zmilitaryzowaną Valorią i zamieszkaną przez naukowców i magów Derioną. Choć teraz panuje względny pokój, to wkrótce może się to zmienić.

4Story – darmowa gra MMORPG

Grę rozpoczynamy od stworzenia swojego bohatera, wybierając jego klasę i rasę, od przynależność do jednej z dwóch dostępnych frakcji – spośród ras możemy się wcielić w człowieka (cechującego się inteligencją, siłą i odpornością na magię), we wróżkę (posiadającą zadziwiającą siłę magiczną) lub przedstawiciela rasy feline (którzy są bardzo silni i wytrzymali, oraz znakomici w walce wręcz), a spośród klas w wojownika (sprawnego w ataku i obronie), rycerza cienia (niebezpiecznego i sprawnego w ataku z zaskoczenia), łucznika (śmiertelnie skutecznego na odległość), maga, zaklinacza (mogącego kontrolować przerażające kreatury z innych wymiarów) lub kapłana (ochraniającego towarzyszy przed niebezpieczeństwami). Wszystkie klasy i rasy posiadają unikalny dla siebie styl walki, oraz wyposażenie i zdolności.

4Story – gra fantasy za darmo

Rozgrywka w 4Story nie różni się wiele od innych tego typu produkcji. Skupia się głównie na wykonywaniu prostych zadań dla napotkanych postaci – do wypełnienia jest w sumie kilkaset zadań, których pozywane zakończenie pozwala na zdobycie doświadczenia i nowych przedmiotów. Po krainach Iberii można podróżować samemu lub w towarzystwie innych graczy – do szybkiego przemieszczania się po mapie służą rozmaite zwierzęta, od zwykłych koni, po bawoły i renifery. Największe znaczenie w grze mają jednak ogromne bitwy PvP, rozgrywające się pomiędzy przeciwnymi frakcjami, w których bierze udział nawet kilkudziesięciu graczy.


Jak przystało na grę MMO, w 4Story gracz może przystępować do należących do jego frakcji gildii, oraz zawierać różne pakty i sojusze z przeciwną frakcją. Należy jeszcze wspomnieć o niespotykanym w innych grach MMO, specjalnym systemie komunikacji pomiędzy graczami (R.S.C.S.), który pozwala graczowi (generałowi) wydawać rozkazy innym graczom (oficerom), którzy z kolei wydają je kolejnym graczom – system ten pozwala na przeprowadzanie różnego rodzaju taktycznych manewrów, szczególnie przydatnych podczas bitw pomiędzy gildiami i starć o nowe terytoria.


Gra jest w pełni darmowa. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

4Story – gra MMORPG za darmo 4Story – darmowe fantasy MMORPG 4Story – darmowe MMORPG 4Story – gra fantasy MMORPG za darmo

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone