Artykuły i rankingi

Gry »

20 kultowych gier lat 90-tych »

Lata 90-te XX wieku uważane są przez wielu za złoty okres w historii gier komputerowych. W tym okresie powstały najbardziej kultowe produkcje, które zapoczątkowały prawdziwy boom w branży, który przemienił niedocenianą gałęź przemysłu rozrywkowego w wyjątkowo dochodowy rynek, przynoszący obecnie rekordowe wpływy. Wystarczy wspomnieć chociażby takie produkcje jak Diablo, Grand Theft Auto, Half-Life, Heroes of Might and Magic, czy Quake. Poznaj 20 kultowych gier komputerowych lat 90-tych.

10 najdroższych gier w historii – ranking »

Produkcja gier komputerowych we współczesnych czasach pochłania ogromne ilości czasu, pracy i zasobów, zarówno ludzkich, jak i finansowych. Największe współczesne produkcje wymagają pracy setek osób przez wiele miesięcy, a nawet lat, przy wykorzystaniu najnowszych technologii i profesjonalnego oprogramowania – wszystko to sprawia, że hitowe produkcje kosztują ogromne ilości pieniędzy. Zobacz ranking 10-u najdroższych gier komputerowych w historii.

10 najpopularniejszych gier MMORPG w Polsce – ranking »

Pierwsze pełnowymiarowe gry MMORPG pojawiły się w latach 90-tych, jednak prawdziwą popularność zdobyły dopiero dziesięć lat później, gdy na rynku ukazała się gra World of Warcraft. Dzięki ogromnemu sukcesowi gry, w kolejnych latach nastąpił prawdziwy wysyp gier MMORPG, który trwa do dzisiaj. Zobacz ranking 10-u najpopularniejszych gier MMORPG w Polsce.

10 najlepszych serii gier strategicznych w historii – ranking »

Gry strategiczne to jeden z najbardziej popularnych gatunków gier, który wydał na świat wiele kultowych obecnie produkcji. Najlepsze z nich wydawane są nieprzerwanie od kilkunastu lat, a nawet dłużej. Zobacz ranking 10-u najlepszych serii gier strategicznych w historii.

10 najpopularniejszych gier przeglądarkowych MMO »

Gry MMO na PC cieszą się ogromną popularnością już od co najmniej kilkunastu lat, jednak ich wersje przeglądarkowe zyskały ją dopiero w ostatnich latach, wraz z rozwojem rynku laptopów i tabletów. Gry przeglądarkowe mają bowiem liczne zalety, zwłaszcza dla posiadaczy mobilnych komputerów – nie trzeba ich instalować, a prędkość komputera nie ma większego znaczenia, wszystko co potrzebne, to dostęp do internetu i przeglądarka. Poznaj 10 najpopularniejszych gier przeglądarkowych MMO w Polsce.

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone